top of page

Acerca de

Hakkımızda

Bos Plastik Ambalaj Plastik Poşet ve Ambalaj Ürünleri gibi bir çok ürün grubunda Alçak Yoğunluklu ve Yüksek Yoğunluklu Polietilen ürünleri üretmektedir.

Şirketimiz Rulo Çöp Poşeti, Baskılı ve Baskısız Taşıma Poşetleri, Zirai Filmler, Shrink Film, Ağır Hizmet Torbaları, Tıbbi Atık Torbaları, Yumuşak Sap Mağaza Poşetleri ve benzeri ürünlerin imalatçısı ve ihracatçısıdır.

Ürünlerimizin büyük bir miktarını ''Geri Dönüştürülmüş'' plastiklerden üretiyorken, talepler doğrultusunda birinci sınıf hammaddeler ile üretim yapmaktayız.

Geri kazanım bölümümüzde hiçbir ürünlerimiz doğaya atılmıyor, geri dönüşümünü gerçekleştirilerek bir çok alanda kullanılmak üzere yeni ürünler üretiyoruz.

''Pb Probag'' markamız ile Rulo Çöp Poşetleri, ''Ege Star'' markamız ile Alışveriş Poşetleri üretimlerimizi yapıyor, ürünlerimizi yurt içinde bayiliklerimiz ve toptancılarımız ile buluşturuyor ve yurt dışında bir çok ülkede müşterilerimizin ihtiyacını karşılıyoruz.

MİSYONUMUZ

Bos Plastik Ambalaj olarak misyonumuz tecrübeli üretim kadrosuyla siz değerli müşterilerimize ürünlerimizi kaliteli, dayanıklı, uygun fiyatlı ve hızlı bir şekilde temin etmektir.

VİZYONUMUZ

Gelecek hedefimiz insan sağlığını tehdit etmeyen ve çevreye duyarlı ürün çeşitlerine sahip olarak, müşteri memnuniyetini önde tutup, geri dönüşümlü ürünlerde öncü olmak ve uluslararası kalite standartlarında yüksek üretim yapmaktır. 

bottom of page