top of page

Acerca de

Hakkımızda

Bos Plastik Ambalaj Denizli'de kurulmuştur. Firmamız Plastik Poşet ve Ambalaj Ürünleri gibi bir çok ürün grubunda Alçak Yoğunluklu ve Yüksek Yoğunluklu Polietilen ürünleri üretmektedir.

Firmamız Rulo Çöp Poşeti, Baskılı ve Baskısız Taşıma Poşetleri, Zirai Filmler, Shrink Film, Ağır Hizmet Torbaları, Tıbbi Atık Torbaları, Yumuşak Sap Mağaza Poşetleri ve benzeri ürünlerin imalatçısı ve ihracatçısıdır.

 

''Pb Probag'' markamız ile Rulo Çöp Poşetleri, ''Ege Star'' markamız ile Alışveriş Poşetleri üretimlerimiz yapılmaktadır. Ürünlerimiz yurt içinde bayiliklerimiz ve toptancılarımız ile kullanıcılar ile buluşmakta ve yurt dışında bir çok ülkede müşterilerimizin ihtiyacını karşılamaktadır.

MİSYONUMUZ

Bos Plastik Ambalaj olarak misyonumuz tecrübeli üretim kadrosuyla siz değerli müşterilerimize ürünlerimizi kaliteli, dayanıklı, uygun fiyatlı ve hızlı bir şekilde temin etmektir.

VİZYONUMUZ

Gelecek hedefimiz insan sağlığını tehdit etmeyen ve çevreye duyarlı ürün çeşitlerine sahip olarak, müşteri memnuniyetini önde tutup, geri dönüşümlü ürünlerde öncü olmak ve uluslararası kalite standartlarında yüksek üretim yapmaktır. 

bottom of page